Witaj, nazywam się Julian Czurko. Działam w obszarach rozwoju osób i organizacji oraz pracy twórczej. Jestem doktorem nauk humanistycznych, trenerem biznesu, coachem i facylitatorem procesów zespołowych, a także redaktorem i projektantem wizualnym. Założyłem Fundację Rokoko i jako prezes działam w niej na rzecz rozwoju kultury oraz kultury rozwoju. Łączę doświadczenia w pracy z sektorem biznesu, publicznym oraz pozarządowym.

Kiedy zdałem na ekonometrię podjąłem najbardziej szaloną i najlepszą decyzję w moim życiu – wybrałem historię sztuki. Tak rozpoczęła się historia edukacji, która nadal trwa: po 2 studiach magisterskich, doktoracie i 2 studiach podyplomowych, niepoliczalnej już liczbie szkoleń, nie postawiłem kropki nad „i”. Aby móc skutecznie działań jako coach oraz trener, wciąż się rozwijam i doskonalę w obszarach mojej specjalizacji, wchodząc też w rolę tych, z którymi później pracuję.

Wybierając kierunki nie związane z konkretnym zawodem postawiłem na karierę, w której nie będzie przetartych ścieżek ani skrótów. Pracuję rozwojowo z ludźmi, a gdy przychodzi faza kreatywna, projektuję grafikę, publikacje i strony internetowe oraz dbam o ich promocję w mediach społecznościowych.

Prywatnie: wegetarianin uwielbiający aromatyczną kuchnię, fan gier fabularnych, komputerowych, ponowoczesnej humanistyki i sztuki, a najbardziej – jamników szorstkowłosych.