Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Metafora w Clean Coachingu służy ujawnieniu, w jaki sposób myślisz, przeżywasz i działasz w obszarze tematu, któremu chcesz się przyjrzeć. Pomaga też w znalezieniu rozwiązań i sformułowaniu planu działania w sposób zgodny z Twoim charakterem i wartościami. Co więcej, zapewnia komfort oraz dyskrecję, gdyż coach nie musi wiedzieć, jakich spraw dotyka dana metafora.

Warsztat “Podróż z metaforą” to okazja dla Ciebie, by poznać swoją metaforę osobistą oraz doświadczyć procesu rozwojowego Clean Coachingu. Dzięki udziałowi w spotkaniu:

Podczas 6-godzinnego, intensywnego warsztatu poznasz:

Warsztat jest Tobie dedykowany, jeśli chcesz w praktyce poznać Clean Coaching pracując nad własnym celem rozwojowym i pogłębiając zrozumienie siebie. Polecam go w szczególności osobom:

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się rozwojem osobistym i zawodowym osób indywidualnych, zespołów bądź organizacji, “Podróż z metaforą” może być pierwszym etapem dalszej edukacji o Clean Coachingu w kierunku prowadzenia procesów coachingowych, szkoleniowych, terapeutycznych itp.

Prowadzący

dr Julian Czurko, trener i facylitator metody Clean Coaching

Czas trwania

1 dzień, 10.00-17.00 (przerwa na lunch ok. 13:00-14:00)

Cena

350 PLN (brutto, kwota zwolniona z VAT)

Informacje o zapisach

e-mail: coachme@julianczurko.pl, tel.: 503 987 255

Więcej o Clean Coachingu: https://cleancoaching.eu/pl/

Opinie uczestniczek

W bezpiecznych, kameralnych, ciepłych warunkach doświadczyłam na sobie siły metody. emocje i odczucia w ciele były silne i uwalniające. Doświadczenie to było dla mnie zadziwiające i nadal jestem pod jego wrażeniem.
Zadziało się to, na co byłam dzisiaj gotowa. Nie potrafię powiedzieć, co mogłoby pójść lepiej… Wychodzę z narzędziem do pracy, do dalszego doskonalenia. Wiem, że ma ono ogromny potencjał terapeutyczny.

— Aleksandra

„Podróż z metaforą” to podróż w głąb siebie i metody, w sposób bezpieczny dla klienta (uczestnika). Stopniowe zanurzanie się w tajniki pracy tą metodą pozwala na odkrywanie nowych obszarów naszego wnętrza, umożliwia spojrzenia na swoje wartości i przekonania z innej perspektywy, a tym samym odkrycie tego, co istotne. Można to poznać tylko przez bezpośrednie doświadczenie procesu każdą komórką swojego ciała. Musi być czas i przestrzeń na dokonanie się tego doświadczenia. Dziś wszystko było w punkt i tak, jak miało się zadziać. Wychodzę z inspiracją, wdzięcznością za wsparcie w procesie pracy nad sobą i radością z dobrze spędzonego czasu! Dziękuję i czekam na więcej!

— Izabela, psycholog, trener

Warsztat był dla mnie jak bezpieczne laboratorium. Był także świadectwem, że możliwe jest wyrwanie się na kilka godzin z codzienności. Dobrze poszła mi „rozmowa” z samą sobą, co poznałam po nieoczywistych dla siebie odpowiedziach. Zabieram ze sobą przekonanie o konieczności rozwoju i rozmowy z najbliższymi.

— Ewa Ciszewska

Warsztat był dla mnie spotkaniem w miłej atmosferze, zaufaniu, w którym wydarzyły się ważne rzeczy, tak jakby „przy okazji”. Po czym to poznałam? Po zmęczeniu, a z drugiej strony lekkości w ciele. Płynnie, naturalnie. Jak na pierwsze zetknięcie z Clean Coachingiem – wszystko w odpowiednich proporcjach. Trochę teorii, historii a potem praktyka. Zabieram ze sobą „definicję” życia, potwierdzenie wybranej drogi, wzmocnienie, dobrą atmosferę.

— Danuta Nowak, coach, trenerka
www.dna-coaching.pl

„Podróż z metaforą osobistą” jest warsztatem na licencji Clean Coaching Polska.