27-29.03.2020

Klucz do Clean Coachingu: Coaching indywidualny z metaforą osobistą

Celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do prowadzenia indywidualnych sesji Clean Coachingu z metaforą osobistą klienta. Program obejmuje naukę dwóch fundamentów metody: techniki zadawania pytań do metafory – Clean Language, oraz modelu włączającego ją w proces rozwojowej pracy – Modelowania Symbolicznego.

3-dniowa praktyka przygotuje Cię do indywidualnej pracy z klientem: ustalania celów, odkrywania wewnętrznych zasobów i ograniczeń, generowania rozwiązań oraz tworzenia planu działań.

Cena: 2100 PLN
Zapisy: https://forms.gle/CvjjVnRFXKMcQyxh8
Więcej informacji o szkoleniu: https://julianczurko.pl/warsztat-clean-coaching-indywidualny/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/181021052964893/


Coaching

Jeśli potrzebujesz wsparcia coachingowego dla siebie lub swojego zespołu, skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o Twojej sytuacji i potrzebach, a ja zaproponuję Ci możliwości szukania rozwiązań dobranych do Ciebie i ew. grupy.

Napisz maila: coachme@julianczurko.pl

Szkolenia & Warsztaty

Potrzebujesz szkolenia, warsztatu lub treningu kompetencji w swojej organizacji? Oferuję przygotowanie konkretnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych i grupowych potrzeb uczestników.

Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twoich potrzeb. W kolejnym kroku przeprowadzę badanie wśród przyszłych uczestników oraz ew. przełożonych, co pomoże mi zaproponować adekwatny program.

Napisz maila: coachme@julianczurko.pl